Konferans Programı dahilinde, sunum yapmak isteyen firmalarımızın, yayınlanacak olan Konferans Programı Çizelgesinden sunum yapacakları günü ve saati seçip, sunum yapacak kişiyi ve Türkçe ve İngilizce sunum konularını emir.somali@artkim.com.tr adresine mail atarak, Konferans Programı’nda rezervasyon yaptırmaları gerekmektedir.

05 MAYIS 2024 PAZAR 15:00’da Stand kurulumları için alana giriş yapılacaktır. 11 MAYIS 2024 CUMARTESI 12:00’a kadar tüm standların söküm işlemlerinin bitmiş olması ve alanın temiz bir şekilde organizasyona teslim edilmesi gerekmektedir.

Fuar katılımcılarının fuar alanına giriş çıkış saatleri 09:00 – 19:00 arasında olacaktır.

Online sistem üzerinden 17 Nisan 2024 tarihine kadar kullanıcı adı ve şifreleri ile girilen yaka kartları, tarihinden önce sözleşmede belirtilen kargo adresine gönderimi yapılmaktadır. Yaka kartlarının eksik bildirilmesi durumunda 7 Mayıs 2024 Salı saat 18.00’a kadar kayıt alanından temin edilebilir.

Ekstra malzeme talebinde bulunan firmalar taleplerini en geç 17 Nisan 2024 tarihine kadar operation@artkim.com.tr adresine mail olarak iletmelidir. Fuar alanında verilecek siparişlere %50 zam uygulanacaktır.

Basınçlı hava- su bağlantısı yaptırmak isteyen firmalar taleplerini en geç 17 Nisan 2024 tarihine kadar operation@artkim.com.tr adresine mail olarak iletmelidir. ( Basınçlı Hava- Su Bağlantısı yaptırmak isteyen firmaların en az 5cm yükseltilmiş zemin yapmsaı zorunludur.) Fuar alanında verilecek siparişlere %50 zam uygulanacaktır.

Temizlik hizmeti fuar süresince genel alanların temizliği ve salonlardaki koridorların temizliği Artkim Fuarcılık tarafından yapılacaktır. Katılımcı firma stand içi temizliğini kendi elemanları dışında yaptırmak isterse online sistem üzerinden talep edebilirler.

Fuarın resmi kapanış saatinden önce standlarınızın ne tamamını ne de bazı bölümlerini söktüremezsiniz.

Minimum stand alanı 9 m 2 ‘dir.

Çözüm Ortaklarımız

Stand tasarımı, lojistik, catering, otel ve konaklama ile ilgili konularda yardıma ihtiyacınız varsa çözüm ortaklarımız ile iletişime geçebilirsiniz.