İSTANBUL FUAR MERKEZİ

08-10 MAYIS 2024

paintistanbul & Turkcoat

Boya ve Hammaddeleri Sektörüne Yön Veren Fuar

9. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcı Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı paintistanbul & Turkcoat, Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) ve Artkim Fuarcılık iş birliği ile, Türkiye Kimya Sanayicileri Derneği (TKSD), Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği (İMSAD) ve Katkı Üreticileri Birliği (KÜB) desteği ile 8-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde boya ve hammaddeleri sektörünü bir kez daha ağırlamaya hazırlanıyor.

Her ölçekten üretici firmaları katılımcıları arasında bulunduracak olan paintistanbul & Turkcoat uluslararası platformlarda dünyanın en büyük ve geniş kapsamlı boya ve kaplama etkinlikleri arasında gösterilmektedir.

+205

KATILIMCI

+7211

ZİYARETÇİ

80

ÜLKE

+8724

M2 STAND ALANI

Boya Sektörünün Yatırım Üssü: Türkiye

Üretim kapasitesi bakımından Avrupa’nın 5. Büyük boya üreticisi konumunda yer alan Türkiye, küresel pazardaki büyümeye paralel olarak büyümekte ve Türkiye Ekonomisi’ne katkı sağlamaktadır.

paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nın temel amaçlarından biri de Türk Boya Sanayi’ni dünyaya tanıtmak ve rekabet koşulları günden güne artan küresel pazarda Türkiye’nin yerini sağlamlaştırmaktır.

Hemen Yerinizi Alın!

paintistanbul & Turkcoat 2024 Ziyaretçi Kayıtları Devam Ediyor

Dünyanın dört bir yanından gelen, alanında lider firmaları bir araya getirecek olan fuar; yeni iş anlaşmalarının sağlanmasında öncü olup, katılımcı firmalara yerli ve yabancı ziyaretçilerle buluşma fırsatı sunacak. Siz de bu büyük buluşmanın bir parçası olun!

Sergilenecek Ürün Grupları

Medya Partnerleri