Fuar

Boya ve Hammaddeleri Sektörüne yön veren fuar: Paintistanbul & Turkcoat

Uluslararası platformda bölgenin en geniş kapsamlı boya ve hammadde etkinlikleri arasında gösterilen “9. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcı Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı” paintistanbul & Turkcoat 08-10 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nin 1-3. salonlarında,  Artkim Fuarcılık organizatörlüğü ve Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) iş birliğiyle boya, hammadde ve yapı kimyasalları sektörünü bir kez daha buluşturacak.

Üretim kapasitesi bakımından Avrupa’nın 5. büyük boya üreticisi konumunda yer alan ve global pazarın yaklaşık %2’sine sahip olan Türkiye, küresel pazardaki ekonomik ve ticari gelişmeler çerçevesinde büyümekte ve Türkiye ekonomisine ve ana kimya sanayine katkı sağlamaktadır. Bu bağlamda uluslararası katılımla gerçekleşen “paintistanbul & Turkcoat”, büyüyen boya ve hammaddeleri yurtiçi ve yurtdışı pazarı için ideal bir organizasyon olma özelliği taşımaktadır.

paintistanbul & Turkcoat 2024 Senesinde 08-10 Mayıs Tarihlerinde Gerçekleşecek

Katılımcı ve ziyaretçi rakamları ile sektörün dünyaca kabul görmüş ve takip edilen sayılı Boya ve Hammaddeleri etkinliklerinden biri olan “9. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcı Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı” paintistanbul & Turkcoat, sektör profesyonellerini 2024 senesinde 08-10 Mayıs tarihlerinde bir araya getirecek.


Medya Partnerleri
 
Destekleyenler
 
Organizatör
İş Birliği ile