Banner2_TR

Paintistanbul & Turkcoat Virtual Connect ile Tüm Yıl Boyunca İş Bağlantısı Deneyimi

Yıllardır B2B temasın kalbi olan Paintistanbul & Turkcoat Fuarımızı “Virtual Connect” konsepti ile oluşturduğumuz dijital platformumuzla destekleyerek, fuar deneyimini sürekli hale getirdik.

Yıl boyunca yeni iş bağlantıları kurulmasına olanak sağlayacak platformumuz, katılımcıları ve ziyaretçileri için daha efektif ve kesintisiz bir iletişim şansı sunuyor.

Fuar tarihine ve yere bağlı kalmaksızın 365 gün 7/24 hizmette olacak olan platform, yeni ürün ve hizmetleri sergilemek ve en son gelişmeleri paylaşmak konusunda katılımcılarına eşsiz bir fırsat sunuyor. Aynı zamanda yıl boyunca düzenlemiş oldukları teknik ve ticari seminerlerini aynı platform üzerinden yayınlayabilecek olan katılımcı firmalar, binlerce potansiyel alıcı ile yıl boyunca temasta kalma şansı yakalayacak.

Platformda ziyaretçiler, ihtiyaçlarına yönelik olarak aradıkları firmaları kolaylıkla bulabilecek, firma ve ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilecekler.

365 gün bağlantıda kalın, sektörün buluşma noktası olacak Paintistanbul & Turkcoat “Virtual Connect” ile istediğiniz zaman, istediniz yerde dijital bağlantı deneyiminin keyfine varın!